راهنما

       

  

 راهنما

 

 عضويت و خريد آنلاين

جهت خريد هر يك از پكيج ها كافيست با ورود به صفحه اصلي سايت و انتخاب گزينه "جزييات و خريد آنلاين" جزييات سرويس مورد نظر خود را مشاهده كرده و با انتخاب كليد "خريد اين پكيج"  فرم موجود را تكميل و ارسال نماييد. پس از انتقال به درگاه بانك مبلغ را بصورت آنلاين از طريق كارت عابر بانك خود پرداخت نماييد و سرويس مورد درخواست خود را بصورت آني تحويل بگيريد. امکان خرید هر یک از سرویس های ما از طریق ربات تلگرامی ما به آدرس  https://t.me/utabcmsbot   نیز میسر است و به راحتی از طریق این ربات وب سایت خود را ایجاد و مدیریت نمایید!

 دسترسي به وب سايت و پانل مديريت آن

براي دسترسي به وب سايت خود ابتدا از طريق زيردامنه اي كه در اختيار شما قرار گرفته است استفاده نماييد و جهت ورود به بخش مديريت وب سايت از منوي "ورود كاربر" استفاده نماييد و يا با قراردادن admin/ در انتهاي آدرس موقتي كه در اختيار شما قرار گرفته است به پانل مديريت وب سايت خود دسترسي پيدا نماييد. مثال: پس از عضويت در سايت، آدرس demo.utabcms.com در اختيار شما قرار گرفته است كه با ورود به اين آدرس به صفحات وب سايت و از طريق آدرس demo.utabcms.com/admin به بخش مديريت وب سايت خود دسترسي پيدا خواهيد نمود.

 ثبت دامنه اختصاصي رايگان و پارك ساير دامنه هاي دلخواه

پس از ورود به پانل مديريت وب سايت خود مي توانيد يك دامنه اختصاصي بصورت رايگان با پسوند IR. (مثال: iran.ir) به ثبت برسانيد تا وب سايت شما از طريق دامنه اختصاصي شما بارگزاري شود. پس از ثبت دامنه خود و يا پارك دامنه هاي دلخواه خود دسترسي به وب سايت شما بصورت yourdomian.ir  و دسترسي به پانل مديريت وب سايت بصورت admin.yourdomain.ir خواهد بود.

 مديريت وب سايت

با وارد نمودن نام كاربري و رمز عبور خود به پانل وب سايت خود وارد شويد و صفحات مورد نظر خود را ايجاد و مديريت نماييد، قالب مورد نظر خود را انتخاب يا ويرايش كنيد، صندوق پستي ايجاد كنيد، ابزارهاي مورد نياز خود را ايجاد نمايد، فروشگاه مجازي وب سايت خود را افتتاح و مديريت نماييد و از ده ها قابليت و امكان و امكانات وب سايت خود استفاده كرده و لذت ببريد.

    


با ما در ارتباط باشید

جهت تماس با ما از فرم زیر استفاده نمایید و یا با شماره های 02188746227 و 02188761980 تماس بگیرید

آدرس دفتر مرکزی : تهران - خیابان سهروردی شمالی - بالاتر از هویزه - خیابان فیروزه - پلاک 3 واحد 8 شماره تماس : 02188761980 داخلی 816

درباره ما

شرکت افق عصر طلايي سازان (ثبت: 50376)

شرکت افق عصر طلایی سازان با برند یوتاب استور در سال 1382 فعالیت خود را در زمینه طراحی و برنامه نویسی آغاز کرد. طراحی اتوماسیون های اداری تحت وب، سیستم های حسابداری هوشمند و پورتال ها و سیستم های یکپارچه در زمانی که تجارت الکترونیک هنوز در کشور ناشناخته بود، از افتخارات ماست. از آن زمان تا به اکنون با بیش از یک دهه تجربه آمادگی همکاری با هموطنان عزیز را دارا می باشیم. امید است با رونق هر چه بیشتر تجارت الکترونیک در دوره دولت الکترونیک گامی در بهبود اقتصاد کشور برداریم