موافقتنامه و قوانين


قوانين و مقررات

- شرکت افق عصر طلایی سازان، تابع قوانين جمهوري اسلامي ايران و ضوابط و قواعد بين المللي حاکم بر سايت هاي اينترنتي است و از انتشار موارد غيرقانوني و متضاد اجتناب مي کند.

- شبکه مجاز است از انتشار هر موضوع متضاد با قوانين شبکه و نظام اسلامي ايران و مواردي که در پي ضربه زدن به منافع Utabcms ايجاد ميشود در هر مرحله جلوگيري کند.

- حق انتشار آگهي بر روي سرويس هاي غير ويژه براي شبکه محفوظ است.

- سايت Utabcms در راستاي ارايه سرويسي کم نقص و مفيد به عامه کاربران خود، در صورت مشاهده تخلف هايي نظير نصب روبات، تلاش براي ورود به حساب كاربري يا حريم شخصي ساير كاربران و موارد مشابه، ناگزير به بستن حساب سايت متخلف و حذف آن از ليست هاي مربوطه مي باشد.

- عليرغم اينکه سعي کرده ايم تا حد امکان از بروز اشکالات در سرويسها جلوگيري کنيم ولي به دليل بروز اشکالات غير قابل اجتناب و اتفاقي و همينطور مشکلات ما با کشور آمريکا از سرويسهاي خود با مسووليت خودتان مواظبت و استفاده ميکنيد و شبکه مسووليت مشکلات و اتفاقات غير قابل اجتناب نظير حذف اطلاعات و نامه هاي دريافتي و ساير را بر عهده نمي گيرد.لذا در صورت بروز هر گونه مشکل براي اطلاعات و حساب کاربر مسووليتي متوجه شبکه نخواهد بود.

- کسب اطلاعات و استفاده از Options هاي مختلف سرويسها وظيفه خود شماست. از ما انتظار آموزش در اين رابطه را نداشته باشيد. هر چند توضيحات، راهنما و دستورالعملهاي بخشهاي مختلف تا حد زيادي گويا و قابل فهم است.

- ما سياستي براي پاسخگويي به تماسهاي تلفني براي هيچکدام از سرويسهاي رايگان و غير ويژه را نداريم ولي پاسخگوي اشکالات فني سرويسهاي از طريق پست الکترونيکي و بخش پاسخگويي آنلاين خواهيم بود. 

- ما حق رد و قبول يا حذف کامل عضويت کاربران غير ويژه را بدون هيچ گونه توضيح براي خود محفوظ مي دانيم و هيچ امري موجب تعلق حقي در اين رابطه براي کاربر نخواهد بود.
 

توجه: عضويت در سايت و خريد هر يك از پكيج ها به منزله پذيرش تمامي مفاد موافقتنامه فوق مي باشد! 


با ما در ارتباط باشید

جهت تماس با ما از فرم زیر استفاده نمایید و یا با شماره های 02188746227 و 02188761980 تماس بگیرید

آدرس دفتر مرکزی : تهران - خیابان سهروردی شمالی - بالاتر از هویزه - خیابان فیروزه - پلاک 3 واحد 8 شماره تماس : 02188761980 داخلی 816

درباره ما

شرکت افق عصر طلايي سازان (ثبت: 50376)

شرکت افق عصر طلایی سازان با برند یوتاب استور در سال 1382 فعالیت خود را در زمینه طراحی و برنامه نویسی آغاز کرد. طراحی اتوماسیون های اداری تحت وب، سیستم های حسابداری هوشمند و پورتال ها و سیستم های یکپارچه در زمانی که تجارت الکترونیک هنوز در کشور ناشناخته بود، از افتخارات ماست. از آن زمان تا به اکنون با بیش از یک دهه تجربه آمادگی همکاری با هموطنان عزیز را دارا می باشیم. امید است با رونق هر چه بیشتر تجارت الکترونیک در دوره دولت الکترونیک گامی در بهبود اقتصاد کشور برداریم